Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 10 maja 2013

Liczba wpisów: 7

doberman
 
prowincjuszka: Ludzie wciąż mówią rzeczy, których tak naprawdę nie myślą, a mimo to osoby neurotypowe potrafią bez problemu zrozumieć, o co chodzi. Na przykład Mimi Scheck z mojej szkoły. Powiedziała, że umrze, jeśli Paul McGrath nie zaprosi jej na zimowy wieczór uczniowski, ale w rzeczywistości wcale by nie umarła; byłoby jej tylko bardzo smutno. Tak samo Theo, kiedy gada z jakimś kumplem, czasami klepie go w ramię i woła 'Weź, nie mów!', ale ma to właśnie znaczyć, żeby kumpel mówił dalej. A kiedyś moja mama, jak złapaliśmy gumę na autostradzie, mruknęła 'No, cudownie', chociaż to wcale nie było cudowne; mieliśmy z tym mnóstwo kłopotu.
Więc może Jess też miała na myśli coś innego, kiedy mi kazała, żebym się od niej odczepił?
 

doberman
 
prowincjuszka: Czasami mam wrażenie, że serce człowieka to nic więcej jak zwyczajna półka, którą można obciążyć tylko do pewnego stopnia, bo w końcu coś musi z niej spaść i będzie trzeba pozbierać roztrzaskane szczątki.
 

doberman
 
prowincjuszka: Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują, czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną.
 

doberman
 
prowincjuszka: Po co komplikować?
Tęsknisz za kimś? Zadzwoń.
Chcesz się z kimś spotkać? Zaproś.
Pragniesz zrozumienia? Wyjaśnij.
Masz pytanie? Zapytaj.
Nie lubisz czegoś? Przyznaj to.
Lubisz coś? Nie kryj się z tym.
Chcesz czegoś? Poproś o to.
Kochasz kogoś? Okaż to.
Życie mamy jedno. Nie komplikujmy.
 

doberman
 
prowincjuszka: Stoję właśnie w jednym z moich ulubionych miejsc na świecie, otoczony jedzeniem, muzyką, sztuką, kulturą i myślę tylko o tym, jak bardzo chcę ci to wszystko pokazać. Być może kiedyś pozwolisz mi na to.
 

doberman
 
prowincjuszka: Wiele w życiu widziałem i doszedłem do wniosku, że my wkładamy zbyt dużo serca w zabawę nazywaną miłością.
 

doberman
 
prowincjuszka: Jestem naiwna. Wiem to. Wiem, bo wciąż czekam, choć nie ma na kogo. Bo kocham, lecz ten ktoś o tym nie wie. Staram się, a on tego nie zauważa. Powiedz mi. Tak Ty, który mówisz, że masz nadzieję, bo warto. Ile mam jeszcze czekać? Jak dużo poświęcić by dostać to, czego się pragnie? Ile łez trzeba wylać, by ktoś zauważył? Jak kochać, by czuć, że ktoś to odwzajemnia?
  • awatar scar89: ja czekam juz 7 miesięcy... ; /
  • awatar Mi.Mi ♥: @scar89: wiem coś o tym ;/ ja również czekam już 7 miesiąc.
Pokaż wszystkie (2) ›