Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 15 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 8

doberman
 
prowincjuszka: Wtedy mówiłem, że mnie nie obchodzisz, myśląc o Tobie od samego rana.
2960_6787_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Dobrze, że mi to piszesz. Lubię słuchać o miłości. A o tej niespełnionej słucha się jeszcze ciszej... Mało dziś spałam, martwiłam się. Naprawdę. Dobrze, że jeszcze żyjesz. Zazdroszczę Ci. Zazdroszczę, że doświadczyłeś takiego uczucia. Dla mnie to obce. Nie potrafię być na wyłączność, jeszcze nie teraz. Choć sama chciałabym, aby ktoś był. Dla mnie, ze mną. To dopiero egoistyczne. Ja się boję takich deklaracji i czegokolwiek "na zawsze". A pierwsze "kocham" ledwo przeszło mi przez gardło. No i słusznie. Ale z perspektywy czasu niczego nie żałuję. Moja werteryczna dusza ma jakiś punkt odniesienia teraz. A Ty przecież wiesz, że nie tak łatwo zaprzepaścić 1,5 roku. Że to jeszcze wróci. I to nie raz. I przecież Ona też może wrócić. Żaden koniec też nie jest wieczny. Dla Ciebie to była ta jedyna, czuć to. Nie wiem czy coś znaczą moje skromne dwie dekady, ale mnie do tej pory najbardziej zraniło milczenie. Nie słowa. Przeraźliwe milczenie. Bolało. Bardzo. I długo. I mi tak cholernie smutno, gdy to czytam, a jednocześnie jakaś nadzieja się rodziła, że taka miłość jeszcze istnieje, Wasza miłość. Naprawdę. Ktoś, kto tak pięknie o niej mówi, równie pięknie musi Ją przeżywać . *"bolą mnie miłości* *których nie przeżyłem"* I ta Twoja boli mnie też. Bardzo. I ja nie wierzę w tak banalny koniec, niemalże mistycznego uczucia. Nie wierzę. Nie kiedy tak bardzo kochasz, tak "na zawsze". Proszę Cię - nie zabijaj się. Wtorek to zły dzień na śmierć. Co byś zmienił, gdyby dało się cofnąć czas?
3612_dd21.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Na czyj koszt żyją ludzie w cudzych wspomnieniach?
3925_5da4.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Tu nie chodzi o to, że przestaje mi zależeć, że staje się zimną kobietą, nie. Ja zabieganie o drugą osobę mam we krwi. Uwielbiam rozpieszczać, zaskakiwać, dbać, starać się. Po prostu chciałabym, żeby choć raz w życiu to o mnie zabiegano w taki sposób. Żeby ktoś był ciekawy jaką kawę piję, co gra mi w słuchawkach, czy wolę książkę czy film, jakie są moje ulubione kwiaty i czy lubię morze. Rozumiesz ? Chciałabym kiedyś otworzyć drzwi i zobaczyć kuriera z czerwonym balonikiem dla mnie.
4204_a59a_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Sztuką nie jest za­pom­nieć i odejść. Sztuką jest prze­baczyć i żyć obok te­go, który pot­ra­fił Cię zranić.
3987_0e4c_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Jakim słowem określisz swoje życie?
3935_a6ee_480.jpeg
  • awatar _Magda ._.: Ciekawy blog.. ;)
  • awatar Berenica: Zaintrygowałaś mnie na tyle bym zaczęła tego słowa szukać.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Czasem, gdy dobrze się kogoś zna, jedno spojrzenie, uniesienie brwi czy zaciśnięcie warg mówi więcej niż całe godziny gadania.
 

doberman
 
prowincjuszka: Śniłeś mi się.
Ciekawe czy jeszcze kiedykolwiek się spotkamy.
9934_c6df_480.jpeg
  • awatar zgniłe liście: Chciałabym Go zobaczyć, porozmawiać, przytulić, powiedzieć jak bardzo Go kocham.. eh, nierealne.. Smutne.. zapraszam do mnie.
  • awatar Carpe diem <3 <3: cudowny blog...zapraszam do mnie
Pokaż wszystkie (2) ›