Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 16 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 16

doberman
 
prowincjuszka: Byliśmy fajni, chce być z kimś jeszcze taka fajna.
 

doberman
 
prowincjuszka: Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.
2034_9f23_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Czego chcesz? Czego Ty do jasnej cholery chcesz, Ty niezdecydowana przewrażliwiona dziewczyno?
1043_906d_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Powinnaś zamieszkać w lodówce. Zimne suki mieszkają w lodówce.
3990_6694_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych.
7814_6c67_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Po fakcie człowiek żałuję tylko, że był za dobry.
1679_eeb1_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Jak to możliwe, dziwna dziewczyno, że jesteś tak wieloma kobietami dla tylu ludzi?
7208_0001_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Kiedyś poważnie wierzyłem, że mogę uciec od samego siebie - jeżeli tylko bardzo się postaram. Ale zawsze trafiałem w ślepą uliczkę. Dokądkolwiek zmierzałem, zawsze pozostawałem taki sam. To, czego ci brakuje, nigdy się nie zmienia. Może się zmienić otoczenie, ale wciąż pozostaję tą samą niekompletną osobą. Nęka mnie głód, którego nigdy nie zdołam zaspokoić.
2035_bf7e.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Wiesz. Tak sobie myślę, że czasem Cię nie doceniam i, że czasami jestem nie fair. Czasem myślę, że jestem w porządku wobec Ciebie kiedy wcale tak nie jest. I przepraszam za takie sytuacje. I dziękuję za to, że jesteś. Za każdego smsa życzącego miłego dnia. Niektórzy piją kawę, ja mam smsa.
9353_c476.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Jesteśmy szablonowi, bo boimy się wyjechać naszym zachowaniem poza margines – w tym zeszyciku wypełnionym zasadami, powinnościami, zakazami i nakazami. To jest takie smutne, że trzymamy się normalności, która nie odstaje od reszty, jest pewnym gruntem i wyklucza wszelkie ryzyko.
I która nie daje nam nic nowego. Chyba przejmujemy się wszystkim za bardzo, co? Martwimy się o reakcje ludzi, których widzimy po raz pierwszy i być może po raz ostatni.  
A weź to pierdol, pierdol to, że śmiejesz się jak koń (jak ja), że masz inne zdanie niż wszyscy i że wypowiadasz je na głos. Pierdol schematy.
Za 60 lat będziesz stary i brzydki, niepotrzebny nikomu – i będziesz żałował, że całe swoje życie poświęciłeś na normalność, która zamieniła Twoje szczęście w emocjonalne odleżyny.
4222_a0c0_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: W kwestii zasadniczej – nie wiem, ile razy człowiek, czyli kobieta, może zaczynać życie od nowa. Jeśli o mnie chodzi, robię to teraz poniekąd nałogowo. Bez przerwy. Nie wiem, dlaczego akurat na mnie popadło. I nigdy się nie dowiem. Widać robię coś źle, bo normalni ludzie żyją normalnie.
2002_5ffa_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: A co jeśli Bóg ma dla Ciebie coś lepszego niż to o czym marzysz?
4299_85d8_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Zastanawiam się jak bardzo mocno musiałam Cię pragnąć, że nie zdążyłam zauważyć sygnałów, które objawiały brak sensu.
 

doberman
 
prowincjuszka: - Wednesday, myślisz, że pewnego dnia wyjdziesz za mąż i urodzisz dzieci?
- Nie.
- A jeśli spotkasz mężczyznę, który będzie cię wielbił? Który zrobi dla ciebie wszystko, będzie oddanym sługą? Co wtedy?
- Byłoby mi go żal.
0949_68fc_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Mężczyzna kocha się tak, jak jeździ samochodem. Jeśli dobrze, szybko, płynnie i bezpiecznie, można z nim iść do łóżka.
 

doberman
 
prowincjuszka: Mam do ciebie ogromną słabość, ale muszę ją całą ukryć.  Muszę tę słabość gdzieś schować w sobie, by się nie wygłupić.
3839_db3a_480.jpeg