Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 5 lipca 2014

Liczba wpisów: 9

doberman
 
prowincjuszka: Jak dobrze jest być w Twoich ramionach. Jak dobrze jest czuć zapach Twoich perfum – tych, które tak uwielbiam. Jak dobrze jest czuć Twój uśmiech, gdy próbujesz ukryć twarz w moich włosach.
7108_3cb4_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie jestem ani smutna, ani szczęśliwa. Po prostu jestem.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Jeśli odchodzisz od faceta, to trzymaj się od niego z daleka, nawet jeżeli serce miałoby Ci pękać z bólu.
9082_a828_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Czasem trzeba się odciąć i dać sobie spokój. Powiedzieć "pierdole to" i iść do przodu.
4441_cbce_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, gdy się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.
 

doberman
 
prowincjuszka: Wiesz co jest jedną z nieodłącznych cech dorosłości? Samotność. W najważniejszych chwilach życia jesteśmy sami. Nikt za Ciebie nie zdecyduje co zrobić. Musisz to wziąć na siebie.
0019_a493_480.jpeg
Pokaż wszystkie (3) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: - Czy kiedykolwiek będzie mi łatwiej?
- Nie, ale nauczysz się sobie z tym radzić.
1308.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Człowiekowi zawsze się wydaje, że kiedyś było lepiej. To niekoniecznie prawda, bo nie umiemy docenić naszego dziś.
1173.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Miłość to raptem słowo. Słowo z kina, z książki, z kolorowego pisma. Tak wielu ludzi wierzy, że wystarczy je wypowiedzieć i już będzie dobrze, bo ono uleczy, uratuje, oczyści. A to tylko słowo. Łatwo je wypowiedzieć, równie łatwo unieważnić. Ale spróbuj je przekształcić w prawdziwe, trwałe uczucie, zmień je w ściany domu, który stać będzie latami, niczym nie zagrożony i da ci szczęście, bezpieczeństwo, poczucie sensu i radości z każdej spędzonej wspólnie chwili. To jest trudne, a często niemożliwe. Nie wielu to umie. Naucz się tego.
0863.jpg