Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 1 września 2014

Liczba wpisów: 25

doberman
 
prowincjuszka: Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.
9315_48b9_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Musimy dbać o tych, którzy są dla nas ważni i mają dobre serce. To powinna być jedna z życiowych zasad i niech diabeł kopnie w dupę tego, kto jej nie przestrzega.
6160_3296_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Jesteś pierwszym, najpierwszym, zupełnie jedynym mężczyzną, przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie.
1739_fe85_480.jpeg
  • awatar aleksii's blog: Trafny tekst! ;)) Bardzo fajny blog! Zapraszam cię do siebie, mam nadzieję, że jakiś ślad po sobie zostawisz. Ps. Będę tu częściej!
Pokaż wszystkie (1) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Ludzie gubią się tylko, gdy nie są sobie przeznaczeni.
7560_ae7f_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Mogłaby to być przyjaźń, ale nie jest. Bo nie ma między nami żadnego psychicznego porozumienia. Taki nawyk od lat.
1125_01de_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Czuję się jak stara piosenka na Twojej playliście. Mam wrażenie, że za każdym razem gdy moje imię pojawia się na wyświetlaczu, przeskakujesz do kolejnej piosenki. Mimo to jakiś sentyment sprawia, że nie chcesz mnie wykasować.
3820_3eeb_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Wyłączyłam telefon. Wolę nie widzieć, że nie piszesz.
1170_638c_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Ty śpisz w swoim łóżku, ja w swoim. Jedno z nas śpi nie tam gdzie powinno.
5777_1edf_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Ten mężczyzna był najmniej odpowiednim, jakiego kiedykolwiek powinna była spotkać.
6307_b4ae_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujsz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.
 

doberman
 
prowincjuszka: Jebane "przepraszam"....
Przecież nie powinno używać się tego samego słowa przepraszając kogoś w supermarkecie chcąc przecisnąć się w tłumie i tego samego przepraszając za to, że nie powiedziało się w porę, że gra się komuś na uczuciach.
1110_0832_480.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Możemy czuć się ułomni tylko wtedy, gdy sami sobie na to pozwolimy, gdy dopuścimy do tego, by czuć się gorszymi. Każdy z nas nosi w sobie jakieś blizny. Blizny braku akceptacji, braku miłości, odtrącenia, zdrady, nietolerancji. Ale te blizny nie mogą przysłaniać nam obrazu świata, spychać na krawędź życia. Warto jest obciąć grzywkę, wyprostować się i pokazać język tym, którzy wytykają nas palcami. A wtedy życie może nas zaskoczyć.
7842_dd65_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: - Czy Ty mnie jeszcze...?
- Tak. Wciąż Cię kocham.
 

doberman
 
prowincjuszka: Tak, każdemu się wydaje, że umrze, kiedy zostaje rozdzielony z ukochaną osobą.
 

doberman
 
prowincjuszka: W tamtym momencie pomyślałem, że gdybym musiał z niej zrezygnować, umarłbym ze smutku.
5739_85c7_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Mocno mnie do siebie przytulił, spojrzał w oczy i zapytał czy chciałabym być Jego.
2242_cdb2_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Najważniejszych ludzi poznajemy przypadkiem.
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie lubię gdy pościel przestaje Tobą pachnieć.
 

doberman
 
prowincjuszka: A Ty jak opisałbyś zapach ukochanej osoby?
6717_cc24_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Ona jest jak morze. I kiedy bywałem czasem w kłopotach, kiedy piłem za dużo albo kiedy robiłem komuś krzywdę, to szedłem potem do Niej i byłem z Nią i znów czułem się jak ktoś, kto wyszedł z czystej wody.
5362_34a7_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Czekając, zrobiliśmy kilka śmiesznych zdjęć i pożegnaliśmy się, i wsiedliśmy do pociągu, plus pożegnalne machanie przez okno wagonu, gdy pociąg ruszał.
Kiedy ci na kimś zależy, to właśnie jest najsmutniejsza chwila życia i do przeżycia, i najlepszym sposobem wykpienia się z niej jest udawanie, że się nudzisz, w przeciwnym razie możesz czuć się zakłopotany, a przecież pociąg się nie zatrzyma ani nie zawróci, nie do tamtego miejsca w każdym razie, więc jest to trochę jak powolne umieranie, niezbyt miłe, najlepiej wejść wtedy do przedziału, usiąść i zająć się szukaniem map i papierosów, sprawdzić, czy bagaż leży dobrze na półce i nie spadnie ci na głowę, przekonać się czy poręcze siedzenia dają się opuszczać, tak byś mógł się wyciągnąć, upewnić się, że masz paszport i nie musisz iść do toalety, a potem zastanowić się, jak i kiedy zorganizujesz sobie pierwszego drinka.
large.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Jak nieszczęśliwym trzeba się czuć, by życie wydawało się gorsze od śmierci?
1857_e240_480.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Byłabym, gdyby tylko chciał.
5620.jpg