Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 12 stycznia 2015

Liczba wpisów: 8

doberman
 
prowincjuszka: Malutkie kobiety powinny mieć dużych mężczyzn.
 

doberman
 
prowincjuszka: Miłość jest tym, o czym marzysz, paląc trzeciego papierosa.
0553_a556.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: I łóżko. Łóżko jest moim przyjacielem. Nie ma jak łóżko.
4224_d8b3.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Stać się silną.
Wiecie może, jak to się robi? Czasem nie pozostaje nic innego. Kiedy człowiek tak nienawidzi siebie za słabość, że wstydzi się patrzeć w lustro.
6142_08b4.jpeg
  • awatar Małymootylek: :P
  • awatar Nu$ka007: Hej fajny blog, zapraszam do siebie choć nie wiem czy cie zainteresuje bo dopiero zaczynam i nie ma tam jakiś super rewelacji ;)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Męski facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny.
6471_6209.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie dość, że stresuję się przemową, to jeszcze jako jedyny jestem umalowany.
— Michał Winiarski podczas gali Przeglądu Sportowego
 

doberman
 
prowincjuszka: Panować nad sobą to największa władza.
5946_e56d.png
 

doberman
 
prowincjuszka: I to mnie tak cholernie zabolało. Że on wie, że ja nie mam żadnych planów na weekend. I że on wie z pewnością, że moje plany to on. I że czekam na niego. I że mój telefon czeka, i mój zamek w drzwiach, i moje łóżko. I że ja czekam na niego, wracając w sobotę rano w pośpiechu z piekarni na rogu i bojąc się, że on mógł zadzwonić, a mnie akurat w tym czasie nie było. I że kupuję tak na wszelki wypadek dwa razy więcej bułek i dwa razy więcej jajek, gdyby na przykład nie zadzwonił, tylko po prostu przyszedł na śniadanie.
4735_5424.jpeg