Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 19 stycznia 2015

Liczba wpisów: 8

doberman
 
prowincjuszka: Nie jest ładne to, co ładne, lecz jest ładne, co się podoba.
6027.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Teraz już naprawdę jest sama. Teraz naprawdę przegrała.
3207.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Faceci są łatwi w obsłudze, a współczesne panny tego nie rozumieją, stąd tyle rozwodów. Jak chłopisko ma w domu miseczkę ulubionych dań, ciasto, jeśli je lubi i wiesz trochę radości w łóżku to nawet gdy zrzędzisz, wraca zawsze do domu. A jak mu tylko zrzędzisz i wiecznie cię głowa boli, ciasta kupujesz w sklepie po taniości, to po cholerę ma wracać.
9795.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Chcesz całe życie robić coś dla kogoś?! Zrób coś dla siebie! Chcesz ze mną jechać? To jedź i nie oglądaj się! Jesteś wolna! Wolna! Jest cudownie! Poczuj to, urwij łeb kołtunowi! Życie bierz garściami!
3790.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie wiedziałyśmy, że facet to też człowiek, który ma swoje wady, przyzwyczajenia, oczekiwania, słabości. Nie obchodziło nas to. Miał być piękny i kochać nas bezgranicznie. A dziś? Dziś już nie musi być piękny. Wystarczy zadbany. Stylowy może - byłoby miło. I nie musi kochać bezgranicznie - niech kocha normalnie. I szanuje. I toleruje nasze słabości, bo nikt nie jest przecież doskonały. I rozumie. I żeby miał charakter, męski. I żeby nam czymś imponował. No i żeby był ambitny. To w sumie niewiele. Niewiele, prawda?
0837.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Wspólny sen, taki przytulony, to świadectwo zaufania i czułości.
5017.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Obecność to coś więcej niż przebywanie.
 

doberman
 
prowincjuszka: Uświadamiasz sobie jak bardzo kogoś kochasz, gdy nie umiesz opisać tego przy użyciu słów.
8192_2b00.jpeg