Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 23 lipca 2015

Liczba wpisów: 17

doberman
 
prowincjuszka: - Wezmę szpilki, jak przyjadę.
- Weź dwie pary. Lubię patrzeć, jak się nie możesz zdecydować.
8922.jpg
  • awatar Zakira Luna: Szpilki są suuuuuper, zwłaszcza dla wysokich kobiet- nogi do nieba *.*
Pokaż wszystkie (1) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie należy nigdy upijać się na smutno ani kochać się dla zabicia zmartwień, w obu przypadkach bowiem mamy potem straszliwego kaca.
3313.jpg
  • awatar Folari: Ja piję na zabicie smutku. Nie polecam.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Leżeć cały dzień w łóżku, jaka to oszczędność czasu. Brak akcji. Trzydziesty dzień z rzędu biomet niekorzystny, czarne chmury. To się zdarza w dzisiejszym świecie, serio. Są oni, jesteś ty. Chlastam się smutnymi piosenkami, dostrzegam zewsząd niemiłość, chowam pod kołdrę z prawdziwego pierza, dziś już nikt takich nie robi. Z chęcią podpowiem, jak na pięć sposobów spieprzyć ciasto, ale nie powiem ci, jak żyć. Bo otóż skończyła mi się ochota na egzystencjalną łobuzerkę. I mówię do swojej głowy, weź chodź, abdykujmy.

Czekam aż wszystko minie, bo właśnie nadeszło kiedyś i nic się nie zgadza.
0188_6485.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Opowiadam sobie Ciebie na dobranoc.
0808.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Czasem intuicja bardzo wyraźnie nam podpowiada, że to, czego nam tak brakuje, to my sami: nasza chęć lub zdolność pełnego zaistnienia we własnym życiu i przeżycia go tak, jakby było naprawdę ważne. W jedynym momencie, który istnieje: teraz.
0550.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Godzę się z losem, że jestem najlepszym reżyserem własnych porażek. Uwierz mi, że nie ma nic gorszego, prócz próby bycia sobą w nieobecnej codzienności. Uwierz, że nie ma nic gorszego niż miłość, która wypełnia Twoje serce, a której obecność zanika. Uwierz, że rozsypać się jest łatwo, lecz poskładać do kupy - już nie bardzo.
3341_2af9_520.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Gdyby człowiek wiedział, że się wyjebie, to by sobie usiadł.
7580_1ddf.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Miała w sobie sporo z kota. Z jednej strony niezależna, chodziła swoimi drogami i była zadziorna. Potrzebowała zabawy, rozrywki i wrażeń. Emocji, które przyniosą jej ekscytację i poczucie zagrożenia. Potrafiła się w nich zatracić, ale odpowiednio dotknięta, odpowiednio przytrzymana… wychodziła z niej potrzebująca pieszczot kotka. Dzika, ale pragnąca udomowienia.
8063.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Najbardziej żałuje się szaleństw, których się nie popełniło, kiedy się miało okazję.
0253.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Dopiero wtedy wiem, że mnie książka zachwyciła, jeżeli po przeczytaniu myślę o jej autorze, że chciałbym z nim się przyjaźnić i móc po prostu telefonować do niego, ile razy przyjdzie mi ochota. Ale takich pisarzy nie ma wielu.
0669_ac0b_520.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Im dłużej milczysz, tym idiotyczniej zabrzmisz.
8198.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers
425: NIE.
 

doberman
 
prowincjuszka: Wie pan, ja dużą część swojego życia spędzam na pewnym wyłączeniu i zatopieniu w swoim życiu wewnętrznym, które nie jest jakoś szczególnie bogate, raczej polega na takim kręceniu sobie filmów w głowie, wyobrażaniu sobie różnych anegdot, scen, sytuacji.
0500_308c.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Można nie być brzydkim, ale czuć się brzydkim. Szczególnie, kiedy jest się dziewczyną.
7638_53d5.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Kobiety, zwłaszcza te inteligentne mają to do siebie, że lubią, ba, uwielbiają doprowadzać mężczyzn na skraj. Tak aby zdradzali swoje „prawdziwe” uczucia.
7688_4e8f.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nowy przybysz pyta miejscowego: "Jacy są ludzie w tym mieście?", a zagadnięty odpowiada pytaniem:"A jacy byli w poprzednim?". Przybysz mówi: "Złośliwi i nieprzyjemni". Miejscowy kwituje to krótko: "W takim razie i tu na takich trafisz". Następnego dnia kolejny nowy mieszkaniec wchodzi do baru i pyta gości, jacy są ludzie w tym mieście. Miejscowy pyta: "A jacy byli w poprzednim?". Przybysz odpowiada: "Życzliwi i szczodrzy" , na co miejscowy orzeka: "W takim razie i tu na takich trafisz". [...] Przyciągasz to, co masz w sobie. Gdziekolwiek pójdziesz, tam już jesteś.
0993_deb8.jpeg
 

doberman
 
prowincjuszka: Jeśli patrzysz na mężczyznę i wiesz, że mógłby być ojcem twoich dzieci, to jest to ten właściwy mężczyzna, ale jeśli się wahasz, boisz i nie masz zaufania, lepiej go sobie daruj.
7672_8355.jpeg