Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 9 września 2015

Liczba wpisów: 10

doberman
 
prowincjuszka: Nie widzę nic złego we wsadzaniu dziewczynie ręki do majtek. Wydaje mi się, że gdyby pan Bóg chciał stworzyć świat pozbawiony wsadzania ręki do majtek, to by taki stworzył.
8035.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: - Masz jakieś plany na jesień?
- Pić będę.
- Przecież takie sam miałeś plan na lato!
- O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa?
5200.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie ma co tęsknić za czymś, czego nigdy nie będę mogła poznać.
8744.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Relacje między ludźmi są dzisiaj strasznie szybkie. Poznajesz kogoś i zapominasz, poznajesz i zapominasz. Ja tak nie chcę. Mam przyjaciół od lat, jeszcze ze szkoły. Trzymamy się razem, nic się nie zmieniło. Zależy mi na takich mocnych, przerobionych przez problemy i czas relacjach. Żeby z kimś się dobrze czuć, bawić się, rozmawiać.
4469.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: - Jak żyć?
- Z dnia na dzień.
3048.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Jesteśmy tak blisko z tym drugim człowiekiem, że szansa na naszą nieuwagę jest znacznie większa niż przy rzadszych kontaktach z innymi ludźmi. Kiedy spędzamy z kimś czas incydentalnie, towarzyszy nam naturalna ekscytacja i automatycznie skupiamy się na tym, co mówimy lub robimy. Z osobami bliskimi jesteśmy w dłuższym i częstszym kontakcie, więc są większe szanse na to, że coś umknie naszej uwadze. Dlatego bycie z bliskimi wymaga od nas największej czujności.
7973.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Przy najbliższej osobie można sobie pozwolić być przez moment tą gorszą, słabszą.
8897.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Mężczyźni są wzrokowcami i zanim dowiedzą się czegoś o wnętrzu, muszą mieć na czym zawiesić oko.
2020.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: Nie warto robić bilansów. Póki życie trwa, wszystko jest otwartą sytuacją. Myślenie o tym, co się nie udało, wprowadza w życie truciznę.
8749.jpg
 

doberman
 
prowincjuszka: O prawdziwe uczucia trudno. Ale pamiętaj - póki piłka w grze, wszystko jest możliwe. To się może zdarzyć, jeśli nie dasz się nabrać albo uwikłać. Spotkasz go w internecie, na lawecie, bufecie, w maju i tramwaju - wszędzie albo nigdzie. Ważne, by nie szukać na siłę i uważnie się przyglądać, mając w pamięci, że nic nie jest takie, jakie się na początku wydaje. I pamiętać o tym, by nie zabierając sobie prawa do marzeń, do wiary w bliskość i miłość, zwyczajnie dobrze się bawić. Jeśli podejdziesz do randek z dystansem i humorem, odpuścisz bolesne czekanie, w końcu kiedyś - choć niekoniecznie szybko - spotkasz uczciwego, wartego siebie i miłości człowieka.
4851.jpg