Wpisy użytkownika prowincjuszka z dnia 31 sierpnia 2017

Liczba wpisów: 3

doberman
 
prowincjuszka: Niech mi pani wyzna, czy nie wydaje się pani niekiedy, że pęka pani pod naciskiem niewypowiedzianych słów?
— Margaret Mitchell "Przeminęło z wiatrem"
8237.png
 

doberman
 
prowincjuszka: Wiecie, co robią ludzie mający problemy w związku? Wiecie, bo sami też tak robicie. Idziecie do kumpli, zakładacie temat na forum lub googlujecie, żeby poznać odpowiedź na takie pytania jak (...) problem w tym, że nikt poza Tobą i nią nie zna odpowiedzi na te pytania. Nie zachowujcie się jak strachliwe pizdy, tylko bądźcie chociaż na tyle odważni, żeby szczerze porozmawiać, bo związek bez szczerości, jest jak... No nie wiem. Nie przychodzi mi właściwe porównanie, ale zawsze jest do dupy.
— Volantification
  • awatar DopamineBoyツ: Wyjaśnię o co chodzi. ^^ Jeśli się kochacie Ale na prawdę nie na niby! To nigdy przy nikim nie mówcie źle na temat swojego partnera. Przede wszystkim szacunek o bezgraniczna lojalność. Tylko pytanie kogo dzisiaj na to stać?
Pokaż wszystkie (1) ›
 

doberman
 
prowincjuszka: Dlatego trzeba być po prostu sobą. Pierdolić to, że nazwą Cię wariatem. Życie mamy jedno, nie ma więc sensu przejmować się ludźmi, którzy wygłaszają opinie. Żyjmy po swojemu, dla siebie, w miarę możliwości z dala od wścibskich oczu i wszystkich którzy odbierają nam energię.
— Paweł Osiński
3677.jpg
  • awatar DopamineBoyツ: Cytat jakby wyjęty z moich myśli. Aby myśleć w ten sposób trzeba być świadomym.Tylko gdy uwolnisz się od negatywnych programów w swojej głowie będziesz naprawdę sobą. Cytat piękny. Głupiego on nie zmieni a mądry będzie wiedział że jest na właściwej drodze. :)
  • awatar paulkaa: Wlasnie :)
Pokaż wszystkie (2) ›