• Wpisów:23851
  • Średnio co: 3 godziny
  • Ostatni wpis:6 dni temu
  • Licznik odwiedzin:1 926 735 / 3142 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Była z nim na spacerze. Akurat przechodzili koło sklepu, więc postanowili wstąpić do niego na tymbarka. Poszli do parku, usiedli na ławce i otworzyli napój. On otworzył, a jego oczom ukazał się napis ,,kocham cię". postanowił właśnie tak wyznać jej to, co czuje. wziął pokazał jej to, co miał do pokazania po czym mocno przytulił do siebie. ona uśmiechnęła się i pokazała mu swojego kapsla, pod którym pisało ,,Ty, to tak na poważnie.?" On odpowiedział pocałunkiem.
 

 
siedzieliśmy z kumplem w KFC . - ty , chciałabym mówić jak Ci gurale albo Ci ze śląska . - rzuciłam śmiejąc się . - nie wstydziłabyś się? - zapytał robiąc dziwną minę . - nie , coś ty . - jesteś pewna? - zapytał znowu . - jestem. - zadarłam się . - odłożył picie na stolik i najgłośniej jak tylko potrafił zadarł się . - alem wjeboł . - wszystkie spojrzenia skierowane było na nas . - zamknij się , nie rób siary . - krzyknęłam a on zachodził się ze śmiechu . tak , z nim najlepiej nigdzie nie iść.
 

 
wielbiam te soboty , w które siedząc z laptopem na kolanach podśpiewuję sobie częściowe teksty piosenek, te które tylko umiem. naśladuję ludzi z filmików lub recytuje jakieś stare wiersze, które właśnie znów mi się przypomniały. a mama stojąc nade mną wymachuje ścierką próbując pognać mnie do sprzątania. / yezoo
 

 
 

 
wybiegłam z pokoju ledwo wpadając w zakręt . - mama! mama! gdzieś jest? - darłam się ślizgając się po wypolerowanych panelach, odwracałam się co chwilę sprawdzając czy tata za mną biegnie. nie mając pojęcia, że jestem już przy schodach sturlałam się na sam dół śmiejąc się jak dziecko. wpadłam do kuchni wywracając się przed samą mamą. - mamcia, ja Cię nigdy o nic nie proszę ale.. - nie skończyłam mówić kiedy wpadł tato biegając za mną dookoła wielkiej lady. - nie biegaj za mną do cholery! - darłam się. - spokój co jest do chuja? - krzyk mamy rozległ się w całym domu. przerażeni zatrzymaliśmy się patrząc na nią jak na obcego. - o co chodzi? - zapytała wymachując widelcem. - ta oto nasza wspaniała córeczka , najpierw oblała mnie pepsi , później zgasiła światło w łazience a na koniec podstawiła mi nogę kiedy wychodziłem z łazienki. - krzyczał. - mamo ale jakbyś widziała jak się wyjebał. - wybuchłam głośnym śmiechem i zakładając szybko trampki wybiegłam z domu .
 

 
chłopak odprowadza dziewczynę późnym wieczorem do domu. przed bramą po ostatnim buziaczku nagle mówi do niej : - słuchaj, chodzimy ze sobą już cztery miesiące. chodź na pół godzinki do mnie mam wolną chate... - nie mogę.. - odpowiada panna. - chodź, prosze, prosze, prosze... - no dobrze, ale muszę na trzy minutki wpaść do domu i powiedzieć rodzicom, że wrócę później. - dobrze tylko się pośpiesz ! - zgadza się radośnie chłopak. dziewczyna wbiega do klatki po trzech minutach wraca całuje chłopaka i mówi : - no to chodźmy... w tym momencie otwiera się z trzaskiem okno jej mieszkania, wychyla się ojciec i wrzeszczy - Zośka do jasnej cholery ! nasrać to nasrałaś, a wodę to kto spuści ?!
 

 
dla rodziców idealna córka. dla babci idealna wnuczka. nie pije, nie pali, nie przeklina, nie ogląda się za chłopcami. Potrafisz im powiedzieć, jak bardzo się mylą ?
 

 
Wydaje mi się że życie to wielki burdel, sporo kręci się tu kurew .
 

 
to kolejny dzień z cyklu - głowa pod okno i liczenie kropel deszczu. kolejny, w którym wszystko jest takie szare. kolejny, gdzie wszystko co piękne , chowa się za chmurami. kolejny w stylu - Ja i On, gdzieś daleko od siebie.
 

 
widziałam tą złość w Jego oczach, gdy ochroniarz jednego z barów dostał nakaz dokładnego sprawdzania ludzi przed wejściem. i to jak musiał dotknąć każdy mój milimetr ciała. złapał mnie za tyłek mówiąc do Niego ' sory taka praca ' , a po wejściu do środka powtarzał w kółko ' zajebie chuja , praca, tsaa, praca kurwa .'
 

 
nie obiecuj mi zbyt wiele - przecież jesteś tylko skurwielem.
 

 
wiesz co jest najpiękniejsze ? to , gdy On dzwoni z chęcią wyjścia na spacer, a ja właśnie uświadamiam mu, że leżę po szyję zawalona w chusteczki higieniczne. w słuchawce słyszę tylko ' nie martw się, będzie dobrze ' . za kilka minut ktoś puka do drzwi . do pokoju wchodzi On w jednej ręce trzymając kubek gorącej herbaty z cytryną i tabletki, a w drugiej koc. podchodzi do mnie słodko się uśmiechając, po czym delikatnie przykrywa mnie kocem i całuje w mój czerwony nos. do ręki wciska mnie paczkę antybiotyków mówiąc ' moja mama kazała Ci dać, bo wiesz, wszyscy chcemy żebyś była zdrowa ' . taa, kocham Go za tą nieziemską opiekuńczość
 

 
Cały mój świat, w Twojej osobie się streszcza.
 

 
Otwórz oczy i umysł. Miłość to artystka,
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach.
 

 
Któregoś dnia ze złości zaczęła palić, tak zostało jej do dziś.
 

 
a mój wzrok wbity w ziemię powinien Ci mówić wszystko - zejdź mi z oczu ty fałszywa męska pizdo. !
 

 
wiesz, chyba jesteś jedynym facetem w moim życiu, przez którego teraz płaczę.
 

 
dzisiejsza impreza i tekst kumpla - ' nie wiem jak wy , ale ja bym coś rozjebał '
  • awatar Damcia: nienawidzę jak komus na imprezie takie mysli przychodza do głowy ;/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
wiem, że płacz tu niczego nie zmieni, ale chcę byś kiedyś zobaczył mnie w tym stanie i powiedział ' kurwa, co ja narobiłem . '
 

 
a gdy mam już wszystko , pragnę rzeczy niemożliwych.
 

 
W sumie to rozumiem gejów. Mężczyźni są fajni
 

 
Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet?Bo w przyrodzie chwasty zawsze są wyższe od kwiatów.
 

 
Mężczyzna dobrze ubrany musi dobrze rozbierać.