• Wpisów:23809
  • Średnio co: 3 godziny
  • Ostatni wpis:11 dni temu
  • Licznik odwiedzin:1 910 483 / 3098 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nie chciałem spotykać żadnego starego znajomego. Takie spotkania są jeszcze gorsze od pogrzebów. To największa tortura - próba znalezienia kogoś, kogo kiedyś się znało, w obcej, nagle pojawiającej się zupełnie znikąd osobie, w prostych, uśmiechniętych zdaniach, udawanie kogoś, kim było się kilkanaście lat temu, wyłącznie po to, aby osiągnąć jakikolwiek pułap porozumienia. Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy, więc teraz nie udawajmy, że się znamy, rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie, że mówimy tym samym językiem.
— Jakub Żulczyk
 

 
Taka się czasem czuję głupia, tępa i nietwórcza, że zdumiewa mnie, kiedy ludzie mówią coś innego.
— Sylvia Plath
 

 
Kobietę można zrozumieć zaledwie w dwóch procentach, a i tak by to osiągnąć, trzeba poświęcić całe życie.
— Lars Saabye Christensen
 

 
Kiedy się czuje pociąg fizyczny, nieczystą namiętność fizycznych kształtów, to nie jest miłość. Miłość jest pożądaniem czyjejś duszy.
— Stanisław Dygat
 

 
Każdy ma swoją historię miłości. Każdy. Taka historia mogła zakończyć się fiaskiem, uczucie mogło wygasnąć, mogło nawet nigdy do niczego nie dojść, wszystko mogło się rozgrywać w wyobraźni, ale to nie czyni jej mniej prawdziwą. Czasem nawet bardziej. Czasem widzi się parę, która wydaje się do głębi znudzona i nie sposób wyobrazić sobie, by coś ich jeszcze łączyło ani dlaczego nadal są razem. Ale to nie tylko przyzwyczajenie, wygoda, przywiązanie do konwenansów czy coś podobnego. Są razem, bo kiedyś przeżyli swoją historię miłości. Wszyscy ją przeżywają. To jedyna historia.
— Julian Barnes
  • awatar davisliberty: <strong><a href="http://de.niketopoutlet.top/">Nike Free Schuhe</a></strong><br> <strong><a href="http://de.niketopoutlet.top/">Nike Roshe Run</a></strong><br> <strong><a href="http://www.niketopoutlet.top/de/">Nike Roshe Run</a></strong><br> <br> <title>Neues Konto erstellen : Nike Outlet-Stores, niketopoutlet.top</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <meta name="keywords" content="Nike Air Max Nike Free Schuhe Nike Roshe Run Professionelle nike online shop Neues Konto erstellen" /> <meta name="description" content="Nike Outlet-Stores : Neues Konto erstellen - Nike Air Max Nike Free Schuhe Nike Roshe Run Professionelle nike online shop" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <meta name="robots" content="noindex, nofollow" /> <base href="http://www.niketopoutlet.top/de/" /> <link rel="canonical" href="http://www.niketopoutlet.top/de/index.php?main_page=create_account" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http:
  • awatar davisliberty: <ul><li><strong><a href="http://fr.parsamtech.com/">moncler vente</a></strong></li><li><strong><a href="http://fr.parsamtech.com/">moncler vente</a></strong></li><li><strong><a href="http://www.parsamtech.com/fr/">moncler vente</a></strong></li></ul><br> <title>Moncler Châle</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <meta name="keywords" content="Moncler Châle" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <link rel="canonical" href="http://fr.parsamtech.com/moncler-châle-c-7.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://fr.parsamtech.com/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://fr.parsamtech.com/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://fr.parsamtech.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media
  • awatar davisliberty: [b]<a href="http://www.bestreplicawatches.top/fr/">mon<strong><a href="http://www.bestreplicawatches.top/fr/">montres réplique suisse</a></strong><br> <strong><a href="http://www.bestreplicawatches.top/fr/">réplique de montres</a></strong><br>
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (133) ›
 

 
Niełatwo jest wracać (...). Albo wraca się za wcześnie. Albo też wraca się za późno. Ale to lepsze niż w ogóle nie wracać.
— Lars Saabye Christensen
 

 
Duszę można zniszczyć na trzy sposoby: tym co inni robią tobie; tym co pod naciskiem innych robisz sobie sam; i tym co, robisz sobie sam z własnej woli.
— Julian Barnes
 

 
Krocz ścieżkami logiki. Każdy skutek ma przyczynę, istnieje wyjście z każdej sytuacji. Do każdego zamka można dopasować klucz.
— Anthony Doerr
 

 
Polubił ją przede wszystkim za to, jaka nie była.
— Julian Barnes
 

 
Bądź uważny, pamiętaj o drobiazgach, a wielkie sprawy same się rozwiążą.
— Heather Morris
 

 
Życie to nie tylko wielkie kapelusze i powolny walc. Życie to również czekanie na tych, którzy nigdy nie wracają.
— Lars Saabye Christensen
 

 
Bądź miły. Wszystkich cisną buty, gdy mają pod górkę.
— H. Jackson Brown, Jr.
 

 
Szczęśliwy traf zdarza się zawsze po jednej stronie, nigdy po mojej.
— Michel Bussi
 

 
Przecież to nie jest ważne, że mamy inną historię życia. Ważne jest to, że w podobny sposób patrzymy na świat.
— Aleksandra Steć
 

 
Robienie pierwszego kroku w ważnym dla nas kierunku przypomina pierwszy krok gdy zbiega się ze stromej góry. Albo się zabijesz albo będzie fajnie.
— Aleksandra Steć
 

 
Żeby moneta spadła kiedyś na waszą stronę, trzeba po prostu grać, często, dużo, ciągle zaczynać od nowa.
Nie ustępować.
To jest po prostu kwestia prawdopodobieństwa. I może również, koniec końców, szczęścia.
— Michel Bussi
 

 
Większość ludzi nie żyje tak naprawdę; kroczy przez życie jak lunatycy.
— Alex Michaelides
 

 
Czasami odwaga szepcze: "Otrzep się i spróbuj jeszcze raz".
— H. Jackson Brown, Jr.
 

 
Z nim byłam zupełna.
— Brittainy C. Cherry
 

 
Życzę Ci, abyś przez 365 dni przekonywała się, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje. Życzę Ci odwagi w dokonywaniu wyborów, czasem zboczenia z wytyczonej ścieżki na rzecz nieznanej, ale wymarzonej drogi. Życzę Ci wytrwałości w realizacji celów, niepokorności w dążeniu do szczęścia oraz sukcesów. Sukcesów, które często są niewidoczne dla oka i tylko kobieta potrafi je zauważyć. Wstawaj z kolan, nawet gdy nie zauważysz żadnej pomocnej dłoni. Krzycz, gdy wszyscy będą obojętni. Walcz o siebie. Ten czas się nie powtórzy.
— Natalia Belcik
 

 
Lubię pić zieloną herbatę i czytać. Po prostu nie mam lepszego pomysłu na resztę życia.
— Krzysztof Varga
 

 
Wspomnienie jest jedynym rajem, z którego nikt nas nie może wypędzić.
— Jean-Paul Sartre
 

 
Często bywa tak, że jeśli czegoś nie powiemy od razu - to nie powiemy tego nigdy. Nie łudź się, że przyjdzie na coś odpowiedni moment. Uważam, że nie ma czegoś takiego jak "odpowiednie momenty". A słowa? Niby są tylko słowami, ale niewypowiedziane mogą przepaść na zawsze i zniszczyć tak naprawdę wszystko.
— Aleksandra Steć
 

 
Wiem jednak, że są rzeczy, które ranią człowieka na zawsze, od środka. Nie można tego wyleczyć, nie ma ucieczki. Jedyne, co można zrobić, to zakopać wspomnienia tak głęboko, żeby nie udało im się wydostać na powierzchnię, Znaleźć jakiś sposób na udawania, że życie zaczęło się na nowo.
— Rebecca Fleet